01 Şubat 2014 #2269854

Superonline Verilen Vaatleri Yerine Getirmedi

Superonline bayii Anatolia teknik elamanı kapımıza gelerek internet sağlayıcısı olarak Superonline teklif ettiler. Bizde internet sağlayıcımızı değiştirmek istiyorduk. Bu teklifi kabul edersek D-Smart üyeliği hediye edileceği, 3 ay bütün kanalların açık olacağını daha sonra standart pakete düşeceğini söylediler, biz bu teklifi kabul ettik.


İnternetimiz bağlandı 2-3 gün sonrada D-Smart geldi sistemini kurdu fakat standart pakete ilaveten sadece sinema paketi açık. Biz buna Superonline ve bayisini defalarca arayarak şikayetçi olduk. D-Smart'ı da arayarak düzeltilmesini istedik onlarda kabul etmiyor. Bizde üyeliğimizin iptalini istedik kabul etmiyorlar 850 TL istiyorlar. Nasıl çözüm bulabilirim.

Mehmet 87 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi03 Şubat 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön