16 Mart 2013 #1688933

Superonline Veremeyeceği Hizmetin Cezasını Bizden İstiyor!

Turkcell Superonline firması veremeyeceği hizmetin cezasını bizden istiyor. Taşınacağım binada Fiber İnternet hizmeti sağlamıyorlar, yan sitelerde olmasına rağmen. Bu durumda Turkcell Superonline iki alternatif sunuyor. Ya cezanızı ödeyeceksiniz ve iptal yapacaksınız, ya da fiber hızından adsl'e düşeceksiniz.


Benim Turkcell Superonline ile yapmış olduğum sözleşme ADSL değil, Fiber internet içindi. Başka bir firma fiber ya da kablo üzerinden yüksek hız sağlayacaksa onları tercih etmem gayet normal.


Benim taşınmak durumunda kaldığım bölgede Turkcell Superonline hizmet veremeyecek ise, ya bana ceza ödemeliler, ya da karşılıklı sulh içinde iki taraflı sözleşme feshine gitmeliyiz.

Arda 51 Okunma

Cevaplar

  • Arda22 Mart 2013

    Konu ile ilgili herhangi bir bilgi verilmemiştir.

  • Superonline Temsilcisi18 Mart 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön