14 Mayıs 2013 #1796287

Superonline Verdikleri Sözü Tutmuyorlar!

Superonline fiber internet abonesi olursak daha önceki taahhütlü internet aboneliğinin iptal bedelini ödeyeceklerini söylediler. Bizde buna istinaden önceki internet aboneliğini iptal ettik ve turkcell superonline abonesi olduk. İptal faturasını teslim ettik. Şimdide 90 gün içinde getirseydiniz bu durumdan faydalanabilirdiniz deniliyor. Ama abone olurken herhangi bir süre söylenmedi ve yaptığımız sözleşmede böyle bir madde yok.Boş yere 240 tl ödedim. Hakkımı yasal yollarla arayacağım.

Ulaş 73 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Ulaş14 Mayıs 2013

    superonline fiber internet abonesi olursak daha önceki taahhütlü internet aboneliğinin iptal bedelini ödeyeceklerini söylediler.Bizde buna istinaden önceki internet aboneliğini iptal ettik ve turkcell superonline abonesi olduk.İptal faturasını teslim ettik.şimdide 90 gün içinde getirseydiniz bu durumdan faydalanabilirdiniz deniliyor.Ama abone olurken herhangi bir süre söylenmedi ve yaptığımız sözleşmede böyle bir madde yok.Kimse bu duruma düşmesin.Boş yere 240 tl ödedim.Hakkımı yasal yollarla arayacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön