13 Nisan 2013 #1741517

Superonline Verdiği Taahhüde Uymuyor!

15 ay önce müşteri hizmetlerinizden bir yetkili beni aradı ve Superonline ADSL'ye geçmeniz koşuluyla limitsiz ADSL hizmeti ve 6 ay sonunda fiber-optik hızlı internete geçeceksiniz sözü verildi ve 08.02.2012 tarihinde ürünü kullanmaya başladım. Ancak, 14 ay geçti hala bu hizmeti alamadığım gibi müşteri hizmetleri dün bana bulunduğunuz yerle ilgili bir böyle altyapı hizmeti yok dendi.


Özetle, kendimi 2 defa yanıltılmış hissettim. Bu durumda, geriye dönük mağduriyetlerimin telafi edilerek mevcut aboneliğimin iptalini talep ediyorum. Şu anda bile Şanlıurfa kent merkezinde ne bayii ne de servis hizmetleri sunan bir iletişim merkezleri var. Koskoca, Turkcell Superonline firmasına bu yakışıyor mu?

Mehmet 51 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet20 Nisan 2013

    Beni arayan müşteri hizmetlerinden yetkili, "şu anda böyle bir altyapı hizmetimiz yok, ne zaman olacağı da belli değil, siz sözleşmenizi bayiimiz aracılığıyla yaptığınız için bizi bağlamıyor, ayrılma talebinizi cayma bedeli altında ancak sağlayabiliriz" bende dedim ki lütfen hukukçularınıza inceletiniz bayii sizin adınıza işlem yapmıyor mu? bayiilik sözleşmemizi iptal ettik diyor, ben de dedim ki o zaman ben de vefat edersem size yasal varislerim bizi ilgilendirmez gidin onunla konuşun diyebilir mi? Diyemez diyor. Sayın Editör, hem yanıltıldım hem de bana alay eder gibi cevap veriliyor, bu süreçten sonra bir tüketici olarak hakkımı nasıl aramalıyım? saygılarımla.

  • Superonline Temsilcisi19 Nisan 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön