02 Aralık 2014

Superonline ve Yurt Dışı Paket Kayıpları

Superonline'in avrupa bağlantısında aylardır ciddi bir şekilde paket kaybı yaşanıyor ben bu sorunu email adresimden gönderdim telefon ile bildirdim ve bana geri dönüş olarak teknik çözüm biriminden Z**hanım olarak biri geri dönüş yaptı ve Superonline'in yurtdışı bağlantı problemleriyle ilgilenmediği ve şirket bu konularla ilgilide asla destek sağlanmadığı şeklinde bir bilgi verdi. Hayatımda çok farklı servis sağlayıcılar kullandım, çok farklı alanlarda uğraştım. Bu kadar kötü bir servis sağlayıcıya daha tanık olmadım. Bununla ilgili çok acil bir dönüş ve destek sağlanmadığı sürece tüketici olarak hakkımı farklı yerlerde arayacağım.

Emir 1.297 Okunma

Cevaplar

  • Emir07 Aralık 2014

    Kesinlikle tercih edemem. Bu kadar amatör bir ekiple böyle bir operasyonu yönetmeleri gerçekten inanılmaz.

  • Emir07 Aralık 2014

    Telefonda aldığım cevap "Superonline'in şirket policesi olarak türkiye haric baglantıda destek vermedigi ve bunla ilgili hiçbir aksiyon almıycağı" yönünde oldu ben hayatımda bu kadar kötü bir firma görmedim. interoute.com 'a bir ticket acip sorunu çözmekten aciz müşteri memnuniyetini evde modem kurmaktan öteye götüremeyen bir Internet Servis Sağlayıcımız olduğu için gerçekten utanç duyuyorum en acısı böyle kötü bir servisin arkasında Turkcell'in imzası olması.

  • Superonline Temsilcisi02 Aralık 2014

    "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön