01 Nisan 2016

Superonline ve Tutarsızlıkları!

2015 Haziran ayında yaz kampanyasıyla taahhütlü şekilde tekrar Superonline kampanyasından yararlanmaya başladım. 3 ay ücretsiz kullanım olan bir paket olduğu söylendi ve bana da cazip geldi. Paketi kabul etmeden önce başka bir pakete geçmek istersem internet kampanyamı değiştirebileceğimi söylediler. Ocak ayında birikmiş tüm borcumu faiziyle birlikte ödemem ile tüm olaylar başladı. AKK ile kullandığım internetten gına geldiği için sınırsız bir kampanyaya geçip geçemeyeceğimi ve hattımın VDSL desteği olup olmadığını sorduğumda yaz kampanyamın değişiklik hakkı olmayan bir kampanya olduğu söylendi. Ayrıca her ay fatura ödemediğim de internetim 128kb gibi komik bir orana düşüyor ki benim 3 aylık ödememe hakkım bulunmuyor mu? Bu da yeni bir icat! Böyle hizmet verdiğiniz sürece o ödemeler gecikecek ve her ay açma kapama bedeli kesmeye devam ederseniz mahkeme yoluna başvuracağım.

Ahmet 75 Okunma

Cevaplar

 • Superonline Temsilcisi24 Nisan 2016

  Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • Ahmet17 Nisan 2016

  17 gün geçti. Sözde 5 Nisan tarihinde aranmışım ama nedense 7/24 açık olan telefon çalmamış çok enteresan. Rezaletinizin üstünü yalanla örtmeye çalışıyorsunuz.

 • Superonline Temsilcisi05 Nisan 2016

  Şikayetinizin çözümü için sizi 0850 222 0 222 nolu hattan 05.04.2016 15:20'de aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

 • Ahmet04 Nisan 2016

  3 gün oldu. Ne bir telefon geldi, ne de bir değişim oldu. Size ulaşmam da bir şey değiştirmeyecek. Buraya bu şikayeti yazmamım sebebi eğer Superonline'a abone olmayı düşünen insanlar varsa ne gibi olaylarla karşılaşacağını görmelerini istememdir. taahhüdüm bittiği zaman kesinlikle sizin hiçbir servisinizden tekrar yararlanmak istemiyorum.

 • Superonline Temsilcisi01 Nisan 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön