29 Temmuz 2016

Superonline ve Aracı Şirketleri İzinsiz Reklam İçeriği Gönderiyor

Tarafımın izni alınmadan yapılan bu reklam ve tanıtım hareketinin son bulmasını istiyorum. Superonline sistemlerinde kayıtlı olan iletişim araçlarım dan (e-posta, cep telefonu, ev adresi) hiçbirisine tanıtım veya kampanya bildirimi amaçlı reklam içeriği yollanmasını veya aranmasını istemiyorum. Bu talebimi Digiturk vb... yan şirketleriniz için de tekrarlamanızı istiyorum. Kısa ve öz tekrar belirtiyorum; size sağladığım iletişim araçlarım dan hiç biri üzerinden beni arayarak reklam yapmayın. Bu size 5 Kasım 2014 tarihli ve 29166 sayılı resmi gazete’de yayımlanmış olan 6563 sayılı "elektronik ticaretin düzenlenmesi hakkında kanun" gereği yaptığım bildirimdir.

Kadir 155 Okunma

Cevaplar

 • Kadir30 Temmuz 2016

  Beni bu şikayetle ilgili olarak istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Arayacağınız numara bu şikayeti oluştururken belirttiğim Superonline müşteri numarasına ait hesaptaki numaradır, şikayetvar üzerinde kayıtlı olan numarayı değil!

 • Superonline Temsilcisi30 Temmuz 2016

  Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • Kadir29 Temmuz 2016

  Reklam yaptığınız numaranın hangisi olduğunu bilmiyor musunuz? Şirketinize verilen iletişim adresini esas alın lütfen. Yukarıda "size bildirilen" yazıyor. Bu site üzerindeki numarayı değil, kayıt sırasında size bildirilen numarayı esas alınız!

 • Superonline Temsilcisi29 Temmuz 2016

  Şikayetinizin çözümü için sizi 0532 532 00 00 nolu hattan 29.07.2016 11:04'de aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

 • Superonline Temsilcisi29 Temmuz 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön