24 Nisan 2013

Superonline Üyelik Sözleşmesi!

Turkcell Superonline firması ile internet sözleşmesi imzaladım sonra gelip evimde delme işlemeleri yapmak istediler. Bu nedenle iptalini istedim firma yetkililerine internet bağlantısı yaptırmadım. Ancak bir yıl sonra borç çıkardılar çünkü sözleşmeyi yırtmamışlar,ben zorla internet bağlamak zorundamıyım bu firmanın bu tür yanlışlarının sorun oluşturduğu çok müşterisi olduğunu bildiğim halde bu duruma düştüm bunun çözümünü yetkili firmadan bekliyorum. Olumsuz sonuçlardan firma sorumlu bana problem çıkmayacağını söylemişlerdi. Neden ben icra için aranıyorum.

İlhan 134 Okunma

Cevaplar

  • İlhan07 Mayıs 2013

    Bir telefon araması yapıldı. Çözüm süreci nasıl gidecek merak ediyorum. Sonuçlandırırsa burada başarı elbette şikayet var sitesi yetkililerinin bizler bu mecrada bir çok probleme çözüm bulduğumuza inanıyor ve şikayetvarı her yerde tanıtmaya çalışıyorum. İnsanların maduriyetlerine çözüm için ilgili firmaları bilgilendirmeleri çünkü bu mecra bir çok firma için dikkate alınıyor.

  • İlhan25 Nisan 2013

    Binada yaptıkları hatalarınında düzeltilmesini istiyorum. Özellikle asansör kuyusundan çektikleri kabloları sökmeleri gerekmekte.Binamızı gecekonduya çevirdiler delik deşik ettiler.İkinci bir konu binada ikinci bir döşeme işlemi yapıp delme için yaptıkları sırada bina elektiriğini kullandılar acaba bu işlem için elektrik giderini kim öder yasal mı bu yaptıkları. Hiç beğenmediğim durum fiber internet almak istediğimde ben onlardan almak istemiyorum. binada bir oylama olmadan tekel konumunda oldular bir binaya ancak bir firma döşeme yapabiliyormuş ben Diğer firmadan internet almak istiyorum mecburmuyum kendilerinden almaya.

  • Superonline Temsilcisi25 Nisan 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön