27 Mart 2013 #1708653

Superonline Usulsüz ve Haksız Kazanç!

Süperonline firmasından 2007 yılında satın aldığım 1 yıllık abonelik hizmetini memnun kalmadığımdan aboneliğimi iptal ettirdim. Aradan 5 yıl geçtikten sonra bugün ödenmemiş borç nedeniyle hakkımda icra takibi öncesi süreç başlatıldığına dair mesaj aldım. Aradığımda 0,70 kuruş gibi bir borcumun kaldığı bu rakamın da bugün itibariyle 51,39 TL olduğu, yatırmam gerektiği bildirildi.


Söz konusu sağlayıcının basiretli davranmayarak tamamen kötü niyetle kazanç sağlama amacıyla yaptığı işlem hakkında da tarafımdan hukuki mercilere suç duyurusunda bulunularak yasal işlem başlatılmıştır.

İlker 124 Okunma

Cevaplar

  • İlker10 Nisan 2013

    Kendi içlerinde birbirlerinden haberi olmayan, her seferinde farklı bir müşteri temsilcisinin aradığı ve sürekli araştıracağız yanıtı veren kurumsallıktan uzak firma, lütfen beni artık aramaktan vazgeçin. Konu hukuk boyutundadır. Cevaplarınızı hukuk aracılığıyla iletin.

  • İlker02 Nisan 2013

    Firma tarafından defalarca aranmama ve hatalı olduklarını kabul etmelerine rağmen maalesef bir arpa boyu yol alamadık. Firma ve çalıştığı hukuk bürosu hakkında tarafımdan nitelikli dolandırıcılık'tan suç duyurusunda bulunulmuştur. BTK'ya da bildirdiğim durumla ilgili firma ve ilgili hukuk bürosu hakkında dava açılmıştır. söz konusu duruma uğrayan ardaşlarında başkalarının da dolandırılmaması için hukuki haklarını aramalarını öneririm.

  • Superonline Temsilcisi31 Mart 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön