19 Şubat 2015

Superonline Tüketici Yanıltılıyor.

18 Şubat tarihinde Superonline İnternet sitesi üzerinden 15 Şubat'ta başlayan 1 Temmuz'a kadar devam edeceği belirtilen 24 ay taahhütlü 25 KB 75 GB aktif Kullanım alanı 49 TL Kampanyasına başvurdum. 10 dk içinde geri-dönüş yapan satış temsilcisi kampanyanın bir gün önce bittiğini aynı paketi numaramı Turkcell'e taşımam durumunda 64 TL'ye kullanabileceğimi belirtti!

Az önce kontrol ettim (19 Şubat saat 14:30) kampanya sitede hala güncel, şaka mı bu? Potansiyel müşterileri tespit etmek için yeni bir yöntem olabilir mi? Ya da pazarlama kitaplarına adını yazdırmak isteyen bir pazarlama dehasını mı işe aldınız? Kurumsal olduğunu iddia eden bir şirket için gerçekten çok üzücü.

Altuğ 65 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi20 Şubat 2015

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Altuğ20 Şubat 2015

    Kendilerine konuyla ilgili yaptığım iki ayrı başvuruya cevap vermezlerken konuyu şikayetvar'a taşıdığımda 20 dk içinde dönüş yaptılar. İyi ki varsın Şikayetvar.com Yalnız şuana kadar sadece dönüş yapıldı, açıklama yapıldığında mutlaka buradan paylaşacağım

  • Superonline Temsilcisi19 Şubat 2015

    "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön