16 Mart 2013 #1688260

Superonline Telefon Ve İnternetim Kesik!

Türkcell superonline'dan internet ve telefon hizmeti almaya çalışıyoruz. Fakat sürekli yaşanan kesinti ve problemlerle mağdur olduk. Bir iş yerinin telefonunun kesilmesi demek müşteri kaybı demek . İş kaybı demek. Tüm bunları umursamadan halen satış yapmaya devam ediyorlar.
Altyapıları düzgün olmadığı için herkes problem yaşıyor. Sürekli kesilen telefon ve internet ile çok mağdur kalabilirsiniz. Biz bu yaşadığımız mağduriyeti çok pahalıya ödedik. Müşteri kaybı iş kaybı gibi. Buna da duyarsız bir şekilde ilgisiz tavırları var hiç bir çözüm getiremiyorlar. Bir daha olmayacak deyip yanıltmaya çalışıyorlar. Aynı şey ertesi gün tekrar ediyor. Maddi kaybımız çok fazla 3- 4 bin TL zarar ettik.

Çiğdem 23 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi18 Mart 2013

    Teknik destek birimimiz müşterimiz ile telefonla iletişime geçecek ve gerekli tüm kontrolleri gerçekleştirecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön