10 Mayıs 2013 #1790602

Superonline Telefon Nedeniyle Abonelik Yenileme İşlemi!

Nisan 2013 içinde Superonline Fiber Internet servisine üye oldum. Bu üyelik tamamen telefonda oldu. 20Mb hız ve 50Gb kotalı 49 TL idi. Görüşen görevli 10 TL karşılığında kotamı 100 Gb yapmayı ve bir yıl ücretsiz Digiturk önerdi, kabul ettim. Ardından telefonu da aylık ücret olmadan kendi üzerlerine taşımayı önerdi. Tamam dedim.


Ancak kurulum sonrasında gördüm ki telefon modem kapalı ise çalışmıyor. Bu esnada alarm sisteminin merkezden bağlantısı kesildi. Superonline'ı arayıp telefonsuz hizmet almak istediğimi belirttim. Aylık 69 TL ödersiniz dediler. İptal edin yeniden üye olacağım dedim ses yok. Hiç bir yerde de hizmet merkezleri yok. Hizmet sıfır.

Ayhan 82 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan13 Mayıs 2013

    Üçüncü şikayet mesajı ve çözümsüzlük görüşmesinden sonra en azından tatlı dilli birisi gazımı aldı. Gazı mı aldı diyorum çünki önceki görevliler çok yeteneksiz ve yetersizdi. Sonuç mu Telekom'dan yeni bir hat alacağım yada aylık 5 TL civarında ek bir bedeli ceza olarak ödeyeceğim. Evet ceza. Vay sen önce numaranı getirip sonra götürür müsün, al sana. Superonline'ı düşünenler... Ne için yola çıktı iseniz onu alın. Başka hiçbir şeyi başta kabul etmeyin. İnternet mi 49 TL bir yıl tamam al. O bağlansın sonra yine arayacaklar. Digiturk mu kaç para, ne kadar süre? İstiyor musun? Al. Hiç bir şartta hepsini baştan tek bir pakette almayın, hem tam olarak ne aldığını bilemiyorsunuz; hem de tam olarak neyi kaça aldın bilmiyorsunuz. Örneğin benim 49 TL/ay fiber internet için bir yıllık diye imzaladığım kontrat bir anda iki yıllık ve 59+5 TL oluverdi.

  • Superonline Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön