Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Superonline Teknik Servis Problemi

Alican
22 Mayıs 18:16
258

21.05.2024 tarihinin gecesinde yaşadığım internet problemi için 22.05.2024 tarihinin ilk saatlerinde arıza kaydı oluşturdum. Fakat gün boyu evde beklememe rağmen randevu için ne arayan ne soran oldu. Defalarca aciliyetimi bildirmeme rağmen geri dönüş alamadım ve internetimi kullanamadım. Turkcell Superonline tüm gün beni mağdur etti.

22 Mayıs 18:17 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz, Talebinizle ilgili inceleme yaparak en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, Turkcell Superonline

Alican
22 Mayıs 18:51

Arızanın giderildiğine yönelik bir çağrı aldım ama çağrıda çözümlendiyse 1e çözümlenmediyse 2ye basın deniyordu. Kontrol edip cevaplayamadan arama kapandı. Sorun çözüldü olarak gözüküyor ama sorun halen devam ediyor buna istinaden ikinci kez kayıt bırakmak durumunda kaldım. 1 gün daha evde kalıp servis beklemek istemiyorum. Sorunumun acil bir şekilde düzeltilmesini istiyorum.

23 Mayıs 08:02

Merhaba Alican Bey, Müşteri hizmetlerimize ilettiğiniz talebinizi özenle takip ediyoruz. Sonuçlandığında ekiplerimiz tarafından bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Turkcell Superonline

Alican
23 Mayıs 12:26

Dün akşam arandım bayi tarafından özel bir numaradan ve ilk bana geleceği söylendi. Hala bir sonuç alınamadı. Gelen giden yok. Sabah beni arayan numarayı aradığımda beni arayan hanımefendi "Ne servisi? Ben kimseyi aramadım." diyerek dün akşam söylediklerini yalanladı. Müşteri hizmetlerini tekrar aradığımda bayi yetkilisi size birazdan dönüş yapıp servis yönlendirecek denildi. Hala arayan soran yok bir gün daha evde bekletiliyorum. Marka kalitesi gittikçe düşüyor gözümden. Zaten kontratım bitiyor. Duruma göre kontrat bitiminde başka bir servis sağlayıcısına geçiş yapacağım gibi gözüküyor bu tarz insanı mağdur eden durum devam ettiği sürece.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Superonline Fiber İnternet Şikayetleri

1

Superonline Bir Türlü Çözülmeyen Arıza Kaydı

Vahit
14 Eylül 2023 13:45
351

Turkcell Fiber Upload Çilesi Devam Ediyor

Burak
23 Mayıs 18:30
209
Turkcell Fiber Upload Çilesi Devam Ediyor
Tüm Superonline Fiber İnternet Şikayetlerini Gör
Benzer Şikayet Yaz