14 Ekim 2016

Superonline Teknik Ekip

4 gündür internetim yok ve her gün aramama rağmen ekip gelmiyor eve. Sürekli geliyoruz diyorlar ama hiçbir şekilde ilgilenen yok.

İlhan 26 Okunma

Cevaplar

 • Superonline Temsilcisi29 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 15.10.2016 17:39’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • İlhan20 Ekim 2016

  9 gündür internet bağlantısını çözemedıler. 4 defa arıza kaydı oluşturmama rağmen hiçbir şekilde sonuç çıkmadı ve umursamaz bir tavırla ben arayıp sonuçları sorduğumda sonuç yok demesini iyi bildiler. Gerekli merci kimse işe yaramayan çözüm üretemeyen bu teknik birimi değiştirmesini şiddetle öneriyorum. Zaten bu saatten sonra sabrım tükendiği için hukuki yollara başvuracağım.

 • İlhan18 Ekim 2016

  Daha bir aylık abone olmama karşın bir haftadır internet hizmeti alamıyorum. Tüm aramalarıma rağmen hiçbir şekilde çözeme kavuşturulmamış ve tarafıma bilgi verilmemiştir. Buna karşılık şikayet formu oluşturmaya kalkınca yetkili kişiye bağlamayıp üstüne geçiştirmeye çalışmışlardır.

 • İlhan17 Ekim 2016

  İnternetsiz geçen 7. gün. Sonuca vardırcaz diye arayan bir kişi bile yok. Hala her gün aradığım halde task oluşturuyoruz diye cevap almaktayım. Ne hikmetse bu taskların sonucu bir türlü sonuçlanmıyor. İnternet üzerinde para kazanan biri olarak sizi mahkemeye vereceğim ve tüketici haklarına şikayette bulunacağım.

 • Superonline Temsilcisi14 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön