12 Ağustos 2016

Superonline Teknik Destek Fiyaskosu!

10.06.2016 tarihinde cep telefonu hattımı Turkcell'e taşıdım. 19.06.2016'da ise "Dört dörtlük paketler" kampanyasından yararlanarak evime de Superonline VDSL internet bağlattım ki şu anda bağlatmaz olaydım diyorum. 23.07.2016 tarihinden beri internetim yok. Neredeyse her gün arayıp arıza kaydı oluşturuyorum fakat nasıl oluyorsa sorun çözüldü gözüküp o arıza kayıtları yok oluyor. Adres sıkıntısı, kablo sorunu, T** T** gibi bir sürü sudan sebep sayıldı şimdiye kadar, sanırım hepsi oyalama taktiğiydi çünkü tarafıma bir ekip yönlendirilmedi. Tam 19 gündür internetim kesik. Mağduriyetimin giderilmesini, giderilemeyecekse tarafıma bilgisinin verilmesini talep ediyorum çünkü artık servisi iptal ettirme noktasına geldim. Kullanmadığım hizmetin parasını ödemeyeceğimi ve sorunum çözülmediği fakat tarafıma fatura çıkarıldığı takdirde yasal yollara başvuracağımı da buradan yetkililere bildiririm.

Hayal 328 Okunma

Cevaplar

 • Superonline Temsilcisi16 Ağustos 2016

  Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • Superonline Temsilcisi15 Ağustos 2016

  Şikayetinizin çözümü için sizi 0532 532 00 00 nolu hattan 15.08.2016 09:34'de aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

 • Hayal13 Ağustos 2016

  Konu ile ilgili hangi incelemeler yapıldı acaba çok merak ediyorum. Bırakın sorunun çözülmesini, tarafıma geri dönüş bile sağlanmadı. Yine bilgi almak için tarafınızı ben aradım fakat bir şey değişmedi. Üstüne üstlük hatlarda beklerken dinlettiğiniz şarkıya maruz kaldım. Değil ışık hızıyla, dağda, ovada, İzmir'in göbeğinde Turkcell'le bağlanamadığım için sinirlerim bozuldu. Ben bu sağlamayı taahhüt ettiğiniz fakat sağlayamadığınız hizmeti istemiyorum. Hattımı iptal edip tarafımı uğrattığınız tüm zararları tazmin etmenizi kalan tüm saygımla rica ediyorum. Hizmeti iptal ettirdiğim takdirde çeşitli hizmetler adı altında tarafıma çıkaracağınızı söylediğiniz 254.00 TL faturayı ödemeyeceğimi de ilgililere beyan ederim.

 • Superonline Temsilcisi12 Ağustos 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön