21 Ocak 2014

Superonline Team Speak 3 Sorunu!

Uluslar arası bir oyun için Türkçe yama yapıyoruz ve Team Speak 3 isimli programı sık sık kullanıyoruz ve hızlı erişim imkanı lazım. Bunun için Superonline aldım ama Superonline geçtikten sonra hiç bir Team Speak 3 sunucusuna bağlanamaz oldum. Hız açısından iyi olabilir ancak bir çok iletişim programı kullanmama da engel oluyor.


Sorunun asıl sebebi ise verilen modem. Huawei 552-D bu modem ile ethernet bağlantısı kurduğumda bir çok iletişim programım düzgün çalışmıyor ama Wifi ile kurduğum bağlantıda bir sorun yok.
Yinede masa üstü pc daha sık kullanıyorum ve bu durumda kalan sadece ben değilim bir çok kişi var ama sorunun neden kaynaklandığını Superonline bile bilmiyor. Buna açıklık getirilmeli.

Mutlu 180 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi25 Kasım 2015

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 25.11.2015 14:41 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Bağlantı problemi incelenmiş ve sorun hakkında müşterimize bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Mutlu25 Kasım 2015

    Belki uzun bir ara oldu evet ama teknik destek ekibiniz benimle hiç iletişime geçmemişti.

  • Superonline Temsilcisi22 Ocak 2014

    Teknik destek birimimiz müşterimiz ile telefonla iletişime geçecek ve gerekli tüm kontrolleri gerçekleştirecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön