22 Mart 2014

Superonline Taşınma ve İptal Bedeli

Taşınmadan önce Superonline Fiber İnternet kullanıcısıydım. Ancak taşındığım yerde Superonline'ın fiber hizmeti bulunmadığından dolayı aboneliğimi naklettiremedim ve iptalini istemek zorunda kaldım. Bu iptal için bizden rakamları değişen ücretler istendi. Firmanızın bulunduğum yerde hizmet sağlayamamasından dolayı iptal istemek zorunda kalmama rağmen neden kapatma parası ödüyorum? Firmanızın eksikliği yüzünden neden müşteriden para talep ediliyor? Umarım şikayetime geri dönüş yaparsınız.

Vasfi 91 Okunma

Cevaplar

  • Vasfi17 Nisan 2014

    Superonline benim ilk aboneliğimin 24 ayı doldurduğumda devamı için hiçbir uyarı yapmadan tek taraflı ilk abonelik taahüdü şartlarıyla uzatmaya gitmiştir.Bu müşteriyi aldatmaktır.Taşınma ile alakalı olarak benimle görüşen her superonline çalışanı en ağır pahalı şartları dayatarak kapatabileceğimi belirtip asla bir kolaylık sağlamadı.Bu durum kurumunuzun sadece müşteriye satmak ve parasını almak formatlı bir politikayı takip ettiğini ortaya koymuştur.Aboneliğimi habersizce ikinci periyoda geçirip sonra yeni aboneymişim gibi cayma bedellerini cezalandırır gibi tahsil edilmesi bir daha sizden ürün almaktan beni korkutmuştur.Ve hala korkmaktayım ki geçmişe ait bir şeyleri ödememişim gibi ortaya çıkartıp bekleterek icraya ve avukata verebilirsiniz.Çünkü bu olayı digitürk adlı bir ürününüzü kullandıktan sonra bizzat yaşadım.Aboneliğimin iptali sonrası 2-3 tl bir borcu defalarca sormama rağmen gizleyip 10 yıl aradan sonra icra avukatınız faizlendirip masraflandırarak benden tahsil etmek istedi.Firmanız illegal örgütler gibi sinsi ve tuzak kurararak müşteriye yaklaşmaktadır.Asla hizmet etmek ve ne kadar düzenli ve uzun soluklu müşteri olursak olalım vefasız ve acımasızca bir yaklaşım içindedir.Eğer kurumunuzdan gerçekten yetki sahibi bir kişi beni ciddiye alıp şikayetlerimi dinlemiyecek ise hakkınızdaki olumsuz kanaatim değişmeyecektir.

  • Superonline Temsilcisi22 Mart 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön