19 Haziran 2015

Superonline Taşındığım Yerde Fiber Ağ Yokmuş!

3-4 ay önce evime Superonline fiber internet bağlattım. Ancak bir kaç ay içerisinde taşınma ihtimalim vardı. Evime interneti bağlamak için gelenlere endişemden bahsettiğimde ‘‘hiç endişe etmeyin,`bizim her yerde fiber ağımız var’’ cevabını aldım. Bu arada sözleşmede interneti taşırsam ve taşıdığım yerde fiber ağ yoksa normal ADSL üzerinden devam edebileceğim yazıyormuş, haberim yoktu. Bana bu konuda bilgi dahi verilmedi. Şimdi de taşınıyorum ve taşındığım yerde fiber ağ yok.
İptal etsem 600 lira para istiyorlar. Etmesem yeniden 24 ay taahhüt vereceksin diyorlar. Oysa sözleşme de 24 ay taahhüt şartı da yok.

Hasan 167 Okunma

Cevaplar

  • Hasan25 Haziran 2015

    Konuyla ilgili cevap verildiği doğrudur. Superonline tarafından verilen cevabın açıklaması şudur: Ne halin varsa gör! Bu şikayeti okuyacak arkadaşları uyarmak isterim ki; Superonline müşteriye hizmeti para kazanmanın gerisinde tutan bir şirkettir. Sözleşme imzalarken sizin aleyhinize olacak şartlar hakkında hiçbir bilgi vermeyip gizlemekte, müşteri hizmetleri tarafından da hiçbir sıkıntınız giderilmemektedir. Asla Superonline kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Mersin gibi bir ilin Mezitli gibi çok merkezi bir ilçesinde ''fiber ağımız yok'' diyerek internet taşıma sırasında beni mağdur ettiler.

  • Superonline Temsilcisi19 Haziran 2015

    Konu ile ilgili müşterimiz ile 18.06.2015 15:20 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize konu hakkında bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön