Superonline Taşındığım Evde Altyapı Olmadığı Halde İptal İçin Uğraştırıyorlar

Hatice Hatice21 Eylül 12:55

Annemin evine taşındığım için internetimi de oraya taşımak istedim altyapı olmadığı için ya Superbox ya da ücretsiz iptal edebilirsiniz dediler. Ücretsiz iptal için bir benim adıma bir fatura olmasını istiyorlar ikametgah kabul değilmiş. Annemin evine taşınırken birkaç yüz lira ödeyip annemden kendi üzerime fatura alırsam ücretsiz iptal edeceklerini söylüyorlar. Türkiye cumhuriyetinde ikametgahın geçerli olduğundan haberleri yok sanırım. Zaten 4.5. Aya yakın bir tahayyül kaldı. Ben cayma bedeli de ödesem, faturayı da ödesem, üzerime faturada alsam aynı paraya geliyor ve hepsinin sebebi Turkcell Superonline ın hizmet verememesinden kaynaklı bir problem. İkametgahımı nasıl kabul etmiyorlar anlamıyorum bir çözüm yolu istiyorum Superonline kullanıcın olarak mağdurum. Zaten bu son olacak.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Hatice 23 Eylül 15:20

Her iki tarafta da gerekli Bilgi verildiği söyleniyor ben müşteri hizmetlerinin söylediğinin mantıksız olduğunu ve gerçek bir çözüm istiyorum hala bu cevaplanmadı.

Superonline Logo Superonline 23 Eylül 15:05

Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 23.09.2020 tarihinde SMS ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell Superonline

profile-icon Hatice 21 Eylül 13:02

Zaten Superonline müşteri hizmetlerinizi aradım oradan da başka seçenek yok diye döndükleri için buraya yazmak zorunda kaldım. Mağduriyetime bir çözüm bulunmadığı için.

Superonline Logo Superonline 21 Eylül 12:59

Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak size bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 0532 532 0000 numaralı müşteri hizmetlerimizden veya Dijital Operatör uygulamamız içerisinde "Yardım- Yeni talep İlet" adımlarını seçerek iletebilir, taleplerinizin durumunu "Taleplerim" bölümünden kontrol edebilirsiniz. http://turkcell.li/doindir Saygılarımızla, Turkcell Superonline

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler