14 Şubat 2014

Superonline Tarife Değiştirdim Ama Hızım Yükseltilmiyor

0264 24****3 numaralı sabit hat üzerinden İnternet hizmeti alıyoruz. Yıllardır 1 Mbit İnternet kullanıyoruz. Ve 45 tl ödüyoruz diye tarifemizi değiştirdik ve 8 mbit tarifesine geçtik ancak hızımız 15 saat geçmesine rağmen yükseltilmedi.(3 saat içinde yükselecek denmişti) Müşteri hizmetlerini 7 defa aradıktan sonra görüştüğüm 2 kişiden biri ekranımda tarifeniz 1mbit diğeri tarifeniz 8mbit gözüküyor dedi.


Hızınızı arttıramıyoruz dedi. Arıza kaydı açtı. Hız yükseltmek bu kadar mı zor? İşinize gelmeyen bir şey oldu mu bir sürü prosedür. Faturayı ödemesek şak diye kesersiniz neti. Yarın bu hız yükselmez ise tüketici mahkemesinde görüşeceğiz.

Ahmet 81 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet14 Şubat 2014

    İnanın nasıl bir saçmalıklar zinciri ile hizmet veriyorsunuz anlamış değilim. Sabahtan beri müşteri hizmetleriyle görüşüyorum ve hız yükseltme talebime arıza raporu açtık diye yanıt veriliyor. Ben geçmiş olduğum tarifedeki hızımı kullanmak istiyorum bu nasıl bir arıza olabilir hizmeti daha alamadan arıza nasıl olur? Daha bir tarife değişikliğini gerçekleştiremeyen bir firma olarak nasıl olurda reklamlarınızda kendiniz topluma ışık hızında internet veriyoruz diye lanse ediyorsunuz? Bir an önce teknolojiden anlayan internet ve bilgisayar konusunda 3 yaşında ki bir çocuktan daha çok bilgisi olan bir yetkili ile görüşmemin sağlanmasını talep ediyorum. Ayrıca dün geçmiş olduğum tarifedeki hizmeti alamamamdan dolayı eğer faturama dün,bugün ve sorunun giderilmediği hergün için yansıtılacak zamlı ücreti ödemeyi reddettiğimi pazartesi sabahı Tüketici Hakları Mahkemesinde açacağım davada da belirteceğim.

  • Superonline Temsilcisi14 Şubat 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön