05 Haziran 2013

Superonline Tarife Değişikliği Yapmıyor!

Superonline abonesiyim. 2 yıllık taahhütlüyüm ve yaklaşık 10 ay kaldı sözleşmemin dolmasına. tarife değişikliğinde çok büyük sıkıntı var. Tarifemi mevcut olandan daha üste çıkarmak istediğimde evet hemen 2 dakikada değiştiriyorlar. ama 5 ay sonra tekrar eski tarifeme dönmek için aradığımda vay efendim olmuyormuş. Bu nasıl iş ya bu nasıl bir müşteri memnuniyeti anlayışı ya! Yakışıyor mu size? Lütfen tarifemi düzeltin. Böylesine büyük bir firmaya yakıştıramadım hiç hemde hiç doğrusu.

Gökçe 725 Okunma

Cevaplar

 • Gökçe12 Haziran 2013

  daha evvelde şikayetimde belirttiğim üzere eski tarifeme dönüş yapmıyor superonlıne. daha evvel birkaç kez telefonda gerek ben gerekse onlar arayarak konu hakkında görüştük fakat nafile. hiçbir işe yaramıyor. tarife değişikliğinde üst tarifeye geçiriyorlar güzelce müşteriyi mağdur etmeden, ve lakin tekrar bir alt tarifeye yani daha önceki kullanış olduğumuz mevcut tarifeye tekrar geçmek istediğimizde ise bunun mümkün olmayacağını belirtip kestirip atıyorlar olayı. yani herzamanki gibi müşteri mağdur oluyor burda. evet. aynen öyle. abone yapabilmel için aferdersiniz defalarca kapımızı aşındıran bu firma şimdi mağdur ediyor o müşterisini. şimdi ben bir daha tercih eder miyim bu firmayı?

 • Gökçe10 Haziran 2013

  zaten ancak otomatik yanıtlama ile cevap verebilirsiniz. işte sizin müşteriyi muhatap alma anlayışınız bu.

 • Gökçe10 Haziran 2013

  evet beni telefonla bir bayan temsilciniz aradı konuştu konuştu konuştu. lakin birşey anlamadım. bana laga luga yapıyor. laf kalabalığı yapıyor. evet ağzı iyi laf yapıyor ama çözüm sunmuyor sorun burda. bana kısa ve net konuş diyorum halen aynı şeyleri tekrar ediyor. bana çözüm sunun. benim sorunum devam ediyor. ben tekrar eski tarifeme dönmek istiyorum sorun bu kısa ve net.

 • Superonline Temsilcisi05 Haziran 2013

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön