14 Ocak
Yorum Yap
#11445513

Superonline Tarafından Kandırıldım!

7 seneyi aşkın süredir hem evimde hem işyerimde Superonline kullanıcısıyım. En son dükkanımın internetinin taahhüt dönemi geldiğinde müşteri temsilcisi bana ulaştı ve evimde kullandığım internet paketin "aynısı" işyerimde de kullanabileceğimi söyledi ve ücreti belirtti. Bende evdeki paketin "aynısı ise" onaylayacağımı söyledim ve de onayladım. Bir süredir de kullanıyorum ve geçenlerde evimde 5 Mbit upload dükkanımda 2 Mbit upload olduğunu yani aynı paketin olmadığını gördüm ve şikayet oluşturdum.


12 günlük bekleyiş sonunda müşteri temsilcisi aradı ve müşteri hizmetleri çalışanının upload bilgisi vermek zorunda olmadığını ve yapabilecekleri hiçbir şey olmadığını açıkladı. 12 günlük süreçteki sorunlarda pürüzlerden bahsedip kimseyi yormayayım. Superonline tarafından nazikçe söylemem gerekirse kandırıldım. Şikayetçiyim.

Ozgur Ozgur 354 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Ozgur19 Ocak

  Bir hafta önceden tahmin ettiğim gibi hiçbir çözüm yok. Çözüm sunmuyorsanız bu sitede işiniz ne. SMS'le bilgi vermiş...

 • Superonline Temsilcisi18 Ocak

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 18.01.2019 tarihinde SMS ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell Superonline

 • Ozgur15 Ocak

  10 gün sonra "Yapılan incelemede müşteri temsilcisi tarafından size eksik ya da hatalı bir bilgi aktarılmadığı tespit edilmiştir. Kampanya tanımlamasının yapıldığı görüşmede yükleme hızı ilgili bilgi paylaşma zorunluluğunun bulunmadığını iletmek isteriz." diyeceksiniz. Parasını ödediğim hizmet veri indirme (download) ve veri yükleme (upload) içindir. Siz sattığınız hizmetin detayını benim bilgim olmadan düşürerek ve bana bilgi vermeden benim taahüdümü alıyorsanız buna nitelikli dolandırıcılık denir. Dolandırıcılık yaptıktan sonra "Kampanya tanımlamasının yapıldığı görüşmede yükleme hızı ilgili bilgi paylaşma zorunluluğunun bulunmadığını iletmek isteriz." diye cevap yazmaya da yüzsüzlük denir. Kurumsal bir firmanın bu iki konu başlığının yakınından bile geçmesi çok üzücüdür. Haklarımı sonuna kadar arayacağım. 10-20 lira sorun değil senelerdir veriyoruz zaten ama lütfen karşınızdaki insana gerizekalı muamelesi yapmayın. Hiçbir vatandaş bunu hakketmiyor.

 • Superonline Temsilcisi14 Ocak

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell Superonline

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler