20 Kasım 2017 #9806246

Superonline Tam 3 Aydır İptal Olamayan Aboneliği!

Taşındığınız yeni evimizde Superonline fiber altyapısı olmaması nedeniyle 26 Ağustos’ta mevcut aboneliğimizin iptalini talep ettik. İptal işlemleri için bizden aynı dilekçe ve evrakların tekrar tekrar istenmesine karşın işlem bir türlü tamamlanamadı. Bazı görevliler bize telefonla, e-maille ve SMS ile ulaşabildikleri halde, eşimin dilekçesinde irtibat numarasının belirtilmemiş olmasını gerekçe gösterdiler. Bizimle her yoldan iletişim kurulabilirken, irtibat bilgilerimizin neden eksik olduğunu anlayamadığımızı söylediğimizde, bazı görevliler de buna gerek olmadığını söyleyerek işlemlerimizi halledebileceklerini söylediler. En son bir ay önceki görevli sistem arızası nedeniyle işlemimizi yapamadığını ve tekrar aramamızı talep etti. Eşim de, ben de çok yoğun çalışıyoruz ve artık bu süreçten bıktık. Bu yüzden 3 aydır kullanmadığımız internet hizmeti için 350 TL ödedik, şikayetçiyiz.

Can 135 Okunma

Cevaplar

 • Can04 Ocak

  Mesajımız üzerine bir Turkcell yetkilisi arayarak iptal işlemlerimizi tamamladığını ve elimizdeki modemi iade etmemiz gerektiğini söyledi. Hatta kullanmadığımız halde ödediğimiz fatura ücretleri de iade edilecekti. Modemi kargoyla ücretsiz olarak gönderebileceğimiz veya en yakın bayiye iade edeceğimiz söylendi. İşlemlerin her aşamasında sorun çıktığı için kargo yerine kendim teslim etmek için Ataşehir’deki bayiye gittim. Bayi sistemde adımıza kayıtlı modem ile getirdiğim modemin aynı olmadığını ve teslim alamayacağını söyledi. Kullandığımız 7 yıl içinde modem arıza nedeniyle 2 kere yenilenmiş, ancak belli ki kayıtlar güncellenmemişti. Çözüm olarak modemin kargo ile gönderilmesini önerdiler. Modemi kargoladık ve firma tarafından teslim alındığı halde, şimdi de iade olmamıştır denilerek 150 TL fatura kesilmiş. Tabii herhangi bir fatura iadesi de olmadı. Tek kelime ile rezalet!

 • Superonline Temsilcisi23 Kasım 2017

  Konu ile ilgili gerekli incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 23.11.2017 16:00’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell Superonline

 • Can20 Kasım 2017

  Şu ana kadar görüştüğümüz yetkililerden aldığımız cevaplar birbiriyle tutarsızlıklar gösteriyordu. Zaten Superonline müşteri hizmetleriyle başka konularda da yapmak zorunda kaldığım saatler süren görüşmelerde edindiğim izlenim, müşteri hizmetleri görevlilerinin konularına hakim olmadığı yönünde. Birinin söylediğinin, bir sonraki tam tersini söyleyebiliyor. Umarım gerçekten yetkili ve bilgili bir ağızdan bir yanıt alabiliriz.

 • Superonline Temsilcisi20 Kasım 2017

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell Superonline

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön