18 Kasım
#12987603

Superonline Taahhütlerine Uymuyor

T.C. 30****738 müşteri No.: 541****07 Superonline üyesiyim ve taşınma sebebiyle nakil talebinde bulundum. Bana tanıtımda söylenen nakil şartlarıyla hiçbir ilgisi olmayan bir abonelik ile karşı karşıyayım. Konuyla ilgili. 96***441 numaralı şikayetimde hakkı olduğum söylenmesine rağmen hala işlemler gerçekleştirilmedi ve sinema kanalları açılmadı. Madem bu kanallar açılmayacaktı neden böyle taahhütte bulunuldu? Bunca yıllık Turkcell kullanıcısıyım sizce bu durumda bir yıllık taahhüt süresi bitince sizinle yolumuzun kesişme ihtimali var mı? Bir yıl kısa sürer ama beni küstüreceksiniz ki asla yanınıza yaklaşmam.

Yenal Yenal 1.457 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yenal20 Kasım

    Sizi o kadar çok aradım ve o kadar çok çözümsüz kaldı ki bu konu artık ne arayasım var ne de cevaplayasım, tek kelime edesim yok. Sizden hiçbir şey istemiyorum artık, kalsın sinema kanallarınız beni bu kadar uğraştırdıktan sonra. Buraya yazdım ki insanlar bilsin, tedbirli olsun. Benim yapacağım şey ise taahhüt süremin dolmasıyla beraber sizinle yollarımı sonsuza kadar ayırmak ve ulaşabildiğim her yerde uğradığım haksızlığı anlatmak olacak. Müşteri temsilcisi koltuğuna oturttuğunuz kişilere görevlerinin sorun çözmek olduğunu, işi yokuşa sürmek veya çözümsüzlük üretmek olmadığını öğretmenizi tavsiye ederim.

  • Superonline Temsilcisi19 Kasım

    Talebinizle ile ilgili sizi aradık ancak ulaşamadık. Abonelik numaranız hakkında her türlü soru ve görüşleriniz için bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  • Superonline Temsilcisi18 Kasım

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell Superonline

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler