30 Mart 2013 #1716236

Superonline Taahhüt Ettiği İnternet İmkanını Sağlamıyor!

Superonline'a geçeli yaklaşık 2 buçuk ay olmasına rağmen toplamda 1 buçuk aya yakın internet bağlantımızı kullanamadık. Superonline personelleri aboneliğimizi alabilmek için bize söyledikleri fiber optik bağlantı ve 8 megabit internet hızını bir gün dahi sağlamadılar. Yaklaşık 500 kere müşteri hizmetlerini teknik hizmetlerini aramamıza rağmen hiç kimse tarafından sorunumuz çözülmedi.


Telefonda görüştüğümüz müşteri temsilcileri bizimle saygısızca konuşarak telefonlarımızı yüzümüze kapattılar. Aboneliğimizi iptal ettirmek istedik bunun sonucunda bize ceza uygulamakla tehdit ettiler. Şuanda internet hızım 1 megabit ve internetim hergün kesiliyor.

Hakan 64 Okunma

Cevaplar

 • Hakan16 Nisan 2013

  SuperOnline ve SikayetVar.com yetkililerinin sorunum ile ilgili hiçbir şekilde yardımcı olmadıkları ve gerekli ilgiyi göstermedikleri için tebrik ediyorum.Müşteri bazlı çalışan bu firmaların müşterilerini bu şekilde memnuniyetsiz ve magdur etmesi hiçbir şekilde kabul edilebilir bir durum değildir.

 • Hakan03 Nisan 2013

  Firma şikayetimizi dikkate alıp herhangi bir çözümde bulunacakmı.5 gün olmasına ragmen hiçbir ses yok.

 • Hakan01 Nisan 2013

  Superonline yetkililerine şunu bildirmek istiyorum.Şikayetimi yazarken yer kalmadıgı için yazamadım.Ben internet üzerinden online olarak çalışiyorum ve tüm işlerimi online olarak yürütüyorum.Baglantımda yasamış oldugum nedenlerden dolayı ben birden çok müşterim ile sorun yaşayarak iş kaybettim.Yaşadıgım tüm maddi zarar için SuperOnline'a dava açmak için avukatıma gerekli bilgiyi verdim.Ayrıca sözleşmenizde de belirtildigi gibi internetimin kesik oldugu halde ödemiş oldugum tüm internet ücretlerin tarafıma ödenmesini talep ediyorum.Ayrıca bunların yanında müşteri hizmetleri ile görüşmemde iki farklı temsilci tarafından suratıma telefon kapatılması nedeni ile kişiliğime yapılmış bir hakaratten dolayı bunun içinde gerekli işlemleri yaptırıyorum.Şözleşme çift taraflı ve tarafların her ikisininde birbirlerini vermiş oldukları taahhütler dogrultusunda yapılan bir işlemdir.Biz 24 ay Superonline'ı kullanmayı taahhüt ettiysek Superonline'da bize 8megabit internet ve fiber optik baglantıyı taahhüt kesinlikle taahhüt etti.Asla 8 megabit'e kadar yararlanabilirsiniz demedi ve kesinlikle fibetoptik baglantı olacagı ve mükemmel bir internet hızına sahib olacagımız belirtilerek abonelik işlemi yapıldı.Ancak şuanda bize 1megabit internet ve normal bir baglantı veriliyor ve karşılıgında eskişehirde fiberoptik alt yapısının hiçbirde olmadıgı söyleniliyor.Superonline'ın yapmış oldugu taahhüdü yerine getirmeme nedeni ile tek taraflı sözleşmeyi fes etme hakkımız doguyor.

 • Superonline Temsilcisi01 Nisan 2013

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön