15 Ekim 2016 #6691273

Superonline Taahhüt Edilen Hizmet Verilmediği Halde Cayma Bedeli Talep Etmekteler

6 yıllık Superonline tarafından fiber internet hizmetimi başka bir adrese taşınmam sebebiyle, Eylül 2016 tarihinde nakil işlemi istedim ve adreste (şişli-istanbul) fiber altyapısı olmaması nedeniyle ADSL hizmeti alabileceğimi bildirdiler. Kurulduğu günden beri 20'nin üzerinde arıza kaydı oluşturdum. Her gün her gece saatlerce çağrı merkezinde müşteri temsilcisine 30 ile 56 dk bağlanmayı bekledim "satış yoğunluğu var deyip her gün konuyu geçiştiriyorlar ve her gün aynı cevabı veriyorlar (işlemleriniz yapıyorum hız değerleriniz 8 Mbps) ancak aldığımız 500kbps'yi geçmiyor. Hizmeti alamadığımız için abonelik iptali talep ettiğimde 13 ay daha taahhüt bulunmakta cezai şartları uygulayacağız demekteler. Cayma hakkını ancak teknik birim kanaat getirirse diye bilgi veriyorlar ancak teknik birim bizim böyle bir yetkimiz yok demekte. Sizlerden yasal cayma hakkımın tarafıma kullandırılması için yardımlarınızı rica ediyorum.

Ersin 38 Okunma

Cevaplar

 • Ersin15 Ekim 2016

  Sayın Superonline Yetkili telefonum açık ve ulaşılabilir durumda anlık olarak kullanmış olduğum Turkcell hattım çekmemiş olabilir. Günün her saati müsaitim bu konuyu çözüme ulaştırmak için. Acil olarak geri dönüşlerinizi bekliyorum. Bu arada çağrı merkezlerinize ulaşmak korkunç derecede çok kötü bu durumun Superonline müşterilerine zulümdür ancak. İlk temsilciye bağlanma süresi 19 dakika ivr şarkınızı dinledim ADSL müşterisiymiş siniz deyip başka temsilciye aktarılması 12 dakika sürdü. BTK'nın çağrı merkezleri konusunda yeni uygulamayı biran önce başlatılması için tüm kanallardan ulaşıp taleplerimizi ayrıca ileteceğim.

 • Ersin15 Ekim 2016

  Sayın Superonline Yetkili telefonum açık ve ulaşılabilir durumda anlık olarak kullanmış olduğum Turkcell hattım çekmemiş olabilir. Günün her saati müsaitim bu konuyu çözüme ulaştırmak için. Acil olarak geri dönüşlerinizi bekliyorum.

 • Superonline Temsilcisi15 Ekim 2016

  Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz

 • Superonline Temsilcisi15 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön