12 Nisan 2013 #1740025

Superonline Taahhüt Bozma Bedeli İsteniyor!

Adres değişikliğinden dolayı Superonline fiber hizmeti devam edemeyecekmiş dsl hizmeti verebilmeleri için ise benden Ttnet den abonelik almamı istediler her ay 43 tl 24 ay taahhütlü ödüyorum. Eğer Ttnete abone olacaksam gider onlardan alırdım hem interneti hem sesli konuşma aboneliğimi hem hizmet alamıyorum hemde sözleşmemi fes edemiyorum.


Müşteri hizmeti ise sözleşmen varya cezasını verir fes edersin yada Ttneten abonelik alır devam edersin. Hizmet ver yok sözleşmemizi fes edelim o da yok. Beni rakip firmasına yönlendiriyor demek ki herşey sözleşme yapana kadar sonrası ise allaha emanet. Ttnet'te alacaksam gider alırdım zaten.

Günay 215 Okunma

Cevaplar

  • Günay13 Mayıs 2013

    iyi günler hiç bir şekilde geri dönüş yapmadınız. telekoma müracat yaptım fakat alt yapı şebekesi olmadığı için telefon bağlanamayacağı bilgisi verildi.Gittim yazılı olarak teğidini alıp.süperonlıne verdim fakat değişen birşey yok.nakil dediler yaptım adsl için teleom hattı dediler yaptım fakat değişen bir şey yok tüketici mahkemesine en yakın zamanda gidip müracatımı yapacağım.Abone yaparken herşey güzel ama hizmeti devamlılığında sıfır elde sıfır.

  • Günay24 Nisan 2013

    superonline.net tarafından arandım fakat yine değişen birşey yok türk telekomdan ev telefonu aboneliği için müracatımı yaptım 23 tl aylık tutarı süper onlıne interneti devam edecek fatura tutarı 23 tl oldumu 46 tl ye 8gb internet hizmeti alacağım böyle bir ülke yok daha olan herzaman vatandaşamı olacak.

  • Superonline Temsilcisi17 Nisan 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön