28 Ekim 2016

Superonline Taahhüdü Bitmiş İnternet İptali

Taahhüdü biten internet için Superonline' i aradık ve telefondan iptal onayını da hat sahibi olan dedem verdi. Başlangıçta taahhüdü biten paketi iptal ederek yine Superonline ile yalın internet paketine geçeceğimize dair konuştuk. Bize dilekçe ile iptal bildirisi gönderip daha sonra geri bildirim geldiğinde modemi şubeye teslim etmemiz söylendi. Dilekçeyi mail, faks ya da bayilere ulaştırabileceğimiz söylendi.


Dedem yaşlı olduğu için ben dedemin yazıp imzaladığı gerekli bilgilerin ve iptal talebinin olduğu dilekçeyi ve T.C. fotokopisini 0850 (2220**/5026**) faks numaralarına; [email protected] adresine gönderdim. Ancak müşteri hizmetlerini aradığımda bunlara ulaşamadıklarını, faxlarının bozuk olduğunu söylediler. Bunun üzerine dilekçeyi öveçler lizbon cad. Bayisine götürdüm; ancak hat sahibi gelmeden dilekçenin kabul olmayacağını söylediler. (faks oluyordu ama) iptal talebimi veremiyorum.

Tuba 85 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi28 Ekim 2016

    Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

  • Superonline Temsilcisi28 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön