21 Eylül 2013 #2023751

Superonline Taahhüd Bozma Cezamı Faturalardan Düşmüyor!

Bu sene başında 8 aylık taahhütlü D-Smart Net abonesi iken bana D-Smart'a karşı taahhüdümü bozarsam ödeyeceğim ceza karşılığı kadar fatura gelmeyeceği bizzat Superonline'in görevlendirdiği saha elemanı B***** A. tarafından bildirildi.


D-Smart'ın iptal faturası Nisan ayında çıktığı için Nisan ayında 678 TL'lik cezalı faturayı Süperonline'a ibraz ettim. 678 TL'lik fatura gelmeyeceğini taahhüt etmelerine rağmen Mayıs ayında fatura çıktı. Görüşmeler neticesinde hata olduğunu, çıkmış faturanın iptal edilemeyeceği vs bildirildi ve o faturayı ödedim.


10 gün önce Ağustos için de fatura çıkarılmış ve bu faturayı da mecburen ödettirdiler. Şu anda iletişim taleplerime cevap verilmiyor, muhatap bulamıyorum.

Yekta 145 Okunma

Cevaplar

  • Yekta04 Şubat 2014

    Taahhüt iptallerinde sadece 210TL'ye kadar iade yapılıyormuş. Taahhüt bozacak olanlar bu ayrıntıya dikkat etsinler. SoL'un 468TL'lik kazığını asla unutmayacağım, sizi fırsat buldugum heryerde kötüleyeceğimden ve negatif reklam yapacağımdan şüpheniz olmasın.

  • Yekta05 Ekim 2013

    Evet telefon edildi. Yine bir yanlışlık olmuş, sistemler tıksırmış vs vs. Bir daha olursa zaten buraya yazacağım merak etmeyiniz. Siz vazgeçeceğim ne ilk ne de son ISP olacaksınız bu gidişle.

  • Superonline Temsilcisi21 Eylül 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön