03 Ekim 2016

Superonline Sürekli Hat Kopması, Şikayetle İlgilenilmemesi!

Sürekli hat kopmalarını bugünde yaşamam üzerine Superonline müşteri hizmetlerini aradım, o kadar beklememe ve müşteri temsilcisine ulaşmak için çaba gayreti gösterdim sonunda bağlandım, müşteri hizmetlisi şu an sistemlerimiz arızalı sonra arayın dedi, siz arayamıyor musunuz dedim hayır biz aramıyoruz dedi olacak şey değil hem hizmet kötü hem de çözüm sıfır, tarifem 2 ay sonra bitiyor yani 150 TL'lik ödeme bedelim kalmışken 240 TL ile cayma yapabileceğimi söyledi, normalde nedir kalan süreyi ödersin değil mi?
Hizmet iyi değil sıfır kalite.

Cihan 85 Okunma

Cevaplar

 • Cihan19 Ekim 2016

  19 Ekim saat 11:29 de not bırakılmış ulaşamadık, telefonumda çağrı kaldı bile yok hala yalan beyanat vererek izleyenleri takip edenleri ve başvuru sahibi beni yanlış yönlendirme yapıyorsunuz sosyal ağ yöneticisi kimse onu uyarmak istiyorum

 • Superonline Temsilcisi19 Ekim 2016

  Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • Cihan03 Ekim 2016

  Sayın yetkili, iki kere aradık diyorsunuz ama etik çalışmıyorsunuz neden mi? Birinle görüşmek sorunu çözmek istiyorsanız en az 3 kere telefon çaldırılır değil mi? Herkes okusun herkes sizin nasıl hizmet verdiğinizi görsün, birine denk geldim, telefon çaldı anında kapandı yani bana çağrı attınız, ikincisi de öyle olmalı çünkü duymadım. lütfen etik ve adıl çalışın! !

 • Superonline Temsilcisi03 Ekim 2016

  Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • Superonline Temsilcisi03 Ekim 2016

  Şikayetinizin çözümü için sizi 0532 532 00 00 nolu hattan 03.10.2016 10:32'de aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

 • Superonline Temsilcisi03 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön