02 Ocak 2014

Superonline Superonline Fiber Paket Değişikliğine İzin Vermiyor!

03.05.2012 tarihinde 24 ay taahhüt verip 20 Mbit'lik bağlantı hızı için aylık 49 TL'ye anlaşarak yenilediğim Superonline Fiber aboneliğimi Kasım 2013'te 50 Mbit'lik pakete yükselttim.

Bu paketi 2 ay kullandıktan sonra eski kullandığım 20 Mbit'lik paketin benim için yeterli olduğunu anladığımdan paketimi tekrar değiştirmek istiyorum ancak Superonline'ın web işlem sayfasında düşük pakete geçiş seçeneği yok.

4 yıldır Superonline fiber abonesiyim ve geçen yıllarda belirli aralıklarla paket değişikliği yaptım, kimi zamanlar hızımı düşürdüm. Superonline'ın artık buna olanak tanımaması adil olmayan, müşteri memnuniyeti açısından yanlış bir tutumdur. 20 Mbit'lik pakete dönmek istiyorum.

Kemal 200 Okunma

Cevaplar

  • Kemal06 Ocak 2014

    Superonline bütün paketleri "kampanya" olarak değiştirmiş. Benim daha önce dahil olduğum kampanya şu an mevcut olmadığı için hız değişikliğini gerçekleştiremiyorlarmış. Ben 50 Mbit'lik kampanya için değil 20 Mbit'lik paket için 24 ay taahhüt vermiştim. Şimdi 20 Mbit'e dönmek istediğimde "böyle bir kampanyamız mevcut değil" diye geri çevirmeleri gerçekten çok ilginç.

  • Superonline Temsilcisi03 Ocak 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön