28 Ocak
Yorum Yap
#11511007

Superonline Superbox Faciası 2.Film Gibi!

5315***590 numaralı Superbox kullanıcısıyım.


07.01.2019'da Superbox aldım. Alırken bana 50 GB kota. Kota dolduktan sonra hızımın 3mbite düşeceği, interneti 3mb hızında kullanmaya devam edebileceğim bayide çalışan bir kişi tarafından söylendi. Bu şekilde sözleşmeye imza attım. 13 gün sonra kota doldu internet kapandı. Superonline müşteri hizmetleri tarifemin kotalı olduğunu ve sadece 50 GB olduğunu sözleşmede yazdığını söylediler. Ama bende bu şekilde bir evrak veya yazı yok. Sözleşme suretinde tarifemin adı veya sınırı hakkında bir şey yazmıyor.


Sonradan bayideki arkadaşında bu durumdan haberi olmadığı ortaya çıktı. Daha önce de bu şekilde Superonline personelinin bilgisizliğinden dolayı çok sıkıntı çektim. İnternetim iptal oldu. Şimdi yine aynı şekilde aralarındaki iletişim eksikliğinden kaynaklanan sebeplerle sıkıntıyı ben çekiyorum. 10 günden fazla oldu çözüm yok. Ne yapmaya çalışıyorsun Superonline?

Ergül Ergül 938 Okunma 1 Yorum Yap

Cevaplar

 • Superonline Temsilcisi01 Mart

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 01.03.2019 tarihinde SMS ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell Superonline

 • Ergül26 Şubat

  Sonuç ne oldu? Ne zaman çözüm sunacaksınız? Nasıl bir çözüm yöntemi uyguluyorsunuz? Bu kadar uzun sürdürmeyi nasıl başarıyorsunuz?

 • Ergül11 Şubat

  Zaman geçiyor. Neredeyse 1 ay oldu hala hiçbir hareket yok. Lafta Türkiye'nin teknoloji şirketi diye övünüyorlar. İcraate gelince tık yok.

 • Superonline Temsilcisi29 Ocak

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell Superonline

Ziyaretçi Yorumları