21 Şubat 2013

Superonline Süper Sınıf Kaydı İki Kere Yapıldığı Halde İptal Edilemiyor!

Web adresinden yaptığımız kayıttan sonra geçersiz kullanılamayan şifre gönderilmiştir.
Superonline bayisine gidip durumu bildirdiğimizde sistemde kayıt olmadığı yeniden kayıt olmamız söylenmiştir.


Yeniden kayıt olduğumuzda tekrar geçersiz bir şifre daha gönderilmiştir.
Süper sınıf destek hattı aranılmıştır ve Superonline şirketinin hatalı şifre verdiğini tekrar almamız gerektiği söylenilmiştir. Son yaptığımız aramada hattımıza ait 2 süper sınıf aboneliği yapıldığını ve bunun faturalandırıldığını belirttiler. Bu fatura benim elime geçmeden sorunun düzeltilmesini, bir adet aboneliğin iptalini, diğerinin de geçerli şifresinin gönderilmesini rica ediyorum.

Ali 263 Okunma

Cevaplar

 • Ali04 Mart 2013

  04.03.2013 tarihinde yaptığım görüşmede, sorun ile ilgili çalışma yapıldığı fakat sistemsel sorunlar yaşandığı için kaydımın kapandığı belirtildi, ayrıca kimse aramadığı halde bu sorun ile ilgili geri dönüş yapıldığı söylenildi. Bu gün yeniden sorunun çözülmesi için kayıt yapıldı, geri dönüleceği belirtildi 21 şubatta başlayan sorunun ne zaman çözüleceğini sabırsızlıkla bekliyoruz.

 • Ali27 Şubat 2013

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE 21 Şubat 2013 16:10:40 Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeleri yapacak arkadaşlar 6 günde hala bir yanıt veremediler, yaptığımız aramalarda her hangi bir yanıt alamıyoruz... TURKCELL SUPERONLINE dan hizmet almak isteyenler 1-2 değil 5-10 kez düşünmeli!!!

 • Ali23 Şubat 2013

  23.02.2013 te yaptığım son görüşmemde (benim arayıpta ulaştığım) konunun genel merkeze iletildiği ordaki arkadaşların çözüm üreteceklerini belirttiler, fakat biz bu genel merkeze kesinlikle ulaşamıyormuşuz, orası çağrı kabul etmiyormuş?? Ne bu süper online merkezi ? başbakan bile görüşme kabul ederken parasını ödediğimiz ve yanlış yönlendirildiğimiz hizmet için bilgi alamıyoruz. Pazartesiye kadar dönüş yapılmadığı takdirde bu sitedeki tutanak ve beyanlarım ile yasal başvuruda bulunacağım bilginize...

 • Ali23 Şubat 2013

  Tüm incelemeler kaç günde yapılıp kaç günde geri dönülebiliyor? 2013 yılında bilişimin kalbinde bir şirketsiniz, ne şifre gönderildi nede faturanız düzeltildi diye geri dönülebildi, sizinle yaptığımız her alış verişte sorun yaşamak zorundamıyız acaba,? en kısa sürede çözümlenmesini istiyorum. Şayet faturamda 2 ödeme yada bu güne kadar kullanamadığım bir servisin bedelini görürsem bu sefer hiç beklemeden tüketici heyetine başvuracağım bilginize.

 • Superonline Temsilcisi21 Şubat 2013

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön