17 Ekim 2016 #6710797

Superonline Sözünde Durmadı

*** internet hizmetinden, Superonline müşteri temsilcilerinin araması üzerine vazgeçtim ve Superonline'a geçiş onayı verdim. Superonline yetkilisi telefonda **hizmetimi kapatıp, kapandıktan sonra 7 gün içinde Superonline'a geçiş yapacağımı, tüm geçiş işlemlerini kendilerinin yapacağını belirtti. Ben de kafam rahat her şeyi Superonline yapacak diye tatile çıktım. 6 Ağustos 2016'da da Superonline'dan internet hizmetiniz aktif edilmiştir diye e-mail mesajı geldi ve ben Superonline'ın verdiği modem ile Superonline hizmetini kullanmaya başladım.


Meğer Superonline *** internetimi kapatmadan kendilerine geçiş yaptırmış, nasıl oluyorsa! 6 Ağustos'dan beri **bana 3 ayrı fatura çıkardı. 17.8.2016 son ödeme tarihli 82 TL, 19.9.2016 son ödeme tarihli 82 TL ve 17.10.2016 son ödeme tarihli 52 TL. Superonline'ın bu faturaları ödemesini istiyorum.

Serdar 57 Okunma

Cevaplar

 • Serdar03 Kasım 2016

  Herhangi bir dönüş olmadı. Sadece yukarı dönüş yapacağız diye yazmışlar o kadar. Zaten yok böyle bir ses kaydı diye baştan reddetmişlerdi talebimi. Dönüş yapacağız diye yazdıklarında umutlandım belki bir şey değiştirecekler, internetimi kapatmadıkları için Türk Telekom'a fazladan ödediğim 216 TL mi iade edecekler diye boşuna umutlandım. Ama öyle kaldı. Yani bu 3 ay boyunca hem Superonline'a ödeme yaptım hem de Türk Telekom'a aynı internet hizmeti için. Yani 216 TL + Superonline 'a ödediğim bir o kadar. Nasıl ama süper değil mi:)

 • Superonline Temsilcisi25 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 22.10.2016 16:29’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Serdar25 Ekim 2016

  Superonline 'ın cevabı şöyle: Biz hatalıyız ama paranızı ödeyemeyiz, mahkemede dava açın paranızı öyle geri almaya çalışın. Superonline milyonlarca kişiyi arayıp Türk Telekom hesabınızı bize devredin diyor, siz onay verirseniz 7 gün içinde Türk Telekom hesabınızı kapatılacak diyor. Ama kapatılacak demesi, Türk Telekom hesabınızı biz kapatacağız demek değilmiş. Herkese böyle diyorlar ama kapatılacak denmesi yanlış bir cümle, sanki onlar kapatacak diye algılıyorsunuz. Ama herkesin kendi kapatması lazımmış. Ayrıca biz kapatacağız işlemleri biz yapacağız diye kesin ses kayıtları olduğu halde, ses kayıtları kaybolmuş:) Üzüldüm yazık doğrusu:)

 • Superonline Temsilcisi17 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön