15 Aralık 2015

Superonline Sözde Hizmet Kalitesi!

Yaklaşık 3 ay önce benim hattım Superonline idi. Ben pos cihazımı kullanamadığım için (pos cihazından çekim yapılmıyor) Superonline'ı aradım Antakya'da müşteri hizmetleri olmadığını bana kendi imkanlarımla sorunu çözmem gerektiğini söylediler.


Bana yardımcı olmadıkları için hattımı TTNET'e taşıdım ancak Superonline hattımı kapattırmadı. Şu anda hem TTNET hem de Superonline faturası geliyor. Superonline'ı aradığımda benden hattı kapatma bedeli istediler ve ben kullanmadığım internetin faturasını ödemek istemiyorum, pos cihazını kullanamadığım için birçok müşterimi de kaybettim. Beni her konu da mağdur ettiler. Ben mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Hüseyin 38 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi18 Aralık 2015

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 18.12.2015-10:43 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize Turkcell Superonline Kampanya koşulları hakkında bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Hüseyin17 Aralık 2015

    Yaklaşık 3 ay önce benim hattım Superonline idi. Ben pos cihazımı kullanamadığım için (pos cihazından çekim yapılmıyor) Superonline ı aradım Antakya'da müşteri hizmetleri olmadığını bana kendi imkanlarımla sorunu çözmem gerektiğini söylediler. Bana yardımcı olmadıkları için hattımı TTNET e taşıdım ancak Superonline hattımı kapattırmadı. Şu anda hem TTNET hem de Superonline faturası geliyor. Superonline ı aradığımda benden hattı kapatma bedeli istediler ve ben kullanmadığım internetin faturasını ödemek istemiyorum, pos cihazını kullanamadığım için birçok müşterimi de kaybettim. Beni her konuda mağdur ettiler. Ben mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

  • Superonline Temsilcisi15 Aralık 2015

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön