28 Ekim 2016 #6803332

Superonline Söz Verilen Hizmetin Sunulmaması ve Mağduriyet!

İnternet başvurusu yaptığımda 16Mbps internet hizmeti sunulacağı için söz konusu telefonda anlaşma sağladık. Uzun zaman beklediğim internet sonunda eve bağlanmıştı ve sorunlar başlamıştı. Yaklaşık 15-20 gündür internet var fakat bağlantı söz konusu değil. Sayısını hatırlamadığım kadar müşteri temsilcisi ile görüşme yaptık, hız testi yaptık, iyileştirme güncelleştirme yaptık ama ne çare! İki kere teknik arıza ekibi geldi kapıma yalandan bir şeyler yaptılar gittiler gene aynı bir değişiklik olmadı şu an sabahın 05.00'i ve ben internete bağlanamadığım için size yazıyorum bana verdiğiniz sözü tutmadığınız için ve beni bu zaman zarfında mağdur ettiğiniz için parasını talep ettiğiniz fakat hizmetini sunmadığınız sözleşme için haklarımı işgal ettiğiniz için sizi kınıyorum. Islak imza atılmadan bir bayiisi bile olmayan bir şehirde insanlara sözleşme fesih bedeli sunmakta ayrı bir hak ihlalidir.

Zafer 36 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi28 Ekim 2016

    Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

  • Superonline Temsilcisi28 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön