Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Superonline Söyledikleri Kampanyayı Yapmadılar

Uğur
19 Mayıs 18:20
157

İki gün önce yaptığım kampanyada 3 aylık Youtube.com Premium verileceği söylendi. SMS ile dönüş yapılacağı söylendi ama kimse dönmedi. Dün akşam bunun için aradığımda aslında kampanyada olmadığını ilettiler. Geçen sene de aynı şekilde istediğim kampanyayı yapmayıp başka bir kampanaya dahil edilmiştim. Bu yanlıştan dönülmesi 3 ay sürdü. Her sene Superonline ile sorun yaşamaktan bıktım usandım. Ben 3 ay Youtube.com Premium üyeliğimi istiyorum!

Gelişme
Gelişme

22 Mayıs 15:38

Aldığım kampanyada sunulan Youtube.com Premium için dönüş yapılmadı. Üyelik yenilerken söyleyip daha sonra kampanyada yokmuş diyerek sıyrılmaya çalışıyorlar. Böyle müşteri memnuniyeti olmaz resmen terbiyesizlik. Her yenilemede bir başka sorunla karşılaşıyorum. İşin iyice suyunu çıkardılar artık. Benim onların vereceği Premium a ihtiyacım yok! İstediğim kampanya dahilinde olacağı söylenen ürünün verilmesi bu kadar basit!

19 Mayıs 18:20 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz, Talebinizle ilgili inceleme yaparak en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, Turkcell Superonline

20 Mayıs 12:35

Merhaba Uğur Bey, Talebinizin incelemesi tamamlanarak 20.05.2024 tarihinde müşteri hizmetlerimiz size bilgi vermiştir. Her türlü bilgi ve yardım talebiniz için Turkcell uygulamasını kullanabilirsiniz. • http://turkcell.li/indir Saygılarımızla, Turkcell Superonline

Uğur
20 Mayıs 13:29

Beni arayıp bilgi veren olmadı

Uğur
20 Mayıs 18:59

Siz beni aramadınız ama ben sizi arayıp yeniden görüştüm. Bana taahhüt ettiğiniz Youtube.com Premium u istiyorum. Ben sizin vereceğiniz 3 aylık Youtube.com kampanyasına kalmadım. Ben bana söyleneni talep ediyorum. Sizden borç istemiyorum bir şey diyemiyorum. Söylenen neyse onu talep ediyorum. Lütfen gereğini yapın bu iş daha fazla uzamasın.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Superonline Taahhüt Yenileme Şikayetleri

Superonline Youtube.com Premium Yalanı

Berker
15 Haziran 22:56
214
1

Superonline Youtube.com Premium Hediye Mağduriyeti

Yusuf
19 Mayıs 21:14
131
Superonline Youtube.com Premium Hediye Mağduriyeti
Superonline Youtube.com Premium Hediye Mağduriyeti
1

Superonline Youtube.com Premium Üyelik Aktivasyonu.

Okan
27 Nisan 22:16
431

Superonline Gerçekleştirilmeyen Youtube.com Premium Taahhüdü

Hasan
14 Ocak 13:19
300
Superonline Gerçekleştirilmeyen Youtube.com Premium Taahhüdü
Benzer Şikayet Yaz