16 Ekim 2018
Yorum Yap
#11034240

Superonline Sorunumuz Hiçbir Zaman Tam Olarak Çözülmedi!

Eylül 2016'da 2 yıllık taahhüt ile Superonline ADSL üyeliğine başladık. Bu süre içerisinde arıza durumlarında saatlerce telefonda bekletildik ve sorunumuz hiçbir zaman tam olarak çözülmedi. Nisan 2018'de evimizi taşıdık. İnternetimizi taşımak için müşteri yetkilisi ile görüştüğümüzde anlaşmamızda böyle bir şey olmamasına rağmen taşıma ücreti olarak bizden yaklaşık 230 para istedi.


1-fiber bağlantısının yeni evimizde mevcut olduğunu öğrenince ona geçme konusunda "geçmek zorundasınız" deyip oldubittiye getirilmeye çalışıldı. Telefonda birkaç soru sorunca bu durumda taahhüdümüzün 2 yıl daha uzayacağını ancak zorlayınca öğrenebildik.
2-bu ücreti ve etik olmayan tavırları görünce kendi imkanlarımızla interneti bağlatıp ADSL kullanmaya devam ettik. Taahhüt süremizin bir an önce bitmesi için gün saymaya başladık. Ağustos sonu gibi arayıp Eylül başı itibariyle üyeliğiniz sonlanıyor dediler (1 ay erken olmasına rağmen). Biz de farklı bir internet sağlayıcısı araştırdık, tam anlaşma yapmadan tekrar teyit amaçlı aradık. "pardon 12 Ekim'mis" dediler.


3-bu süreçte son derece üslubu yanlış müşteri temsilcileri ile görüştüğümüz ve saatlerce çağrı merkezi telefonunda bekletildiğimiz yetmiyormuş gibi, istemediğimizi defalarca söylememize rağmen yeni kampanyalar için hem Superonline hem de Digiturk tarafından her gün defalarca arandık.


4-Ekim ayına gelip üyelik iptali için adımlar atmaya başlamak ise tam bir çileydi! Asla doğru ve tek bir bilgi alamadık. Her konuşmamızda farklı ve zorlayıcı bir bilgi edindik. Bir merkez bayiye gidip anlaşma imzalayıp modemi oraya iade etmeniz lazım kesinlikle dendi. Ama zorlayınca bu olayın mail yoluyla ve modem iadesinin de kargo ile olabildiğini öğrendik.
5-bunun gibi unuttuğum ve hatırlamak istemediğim pek çok olay yaşadım. Çok şükür üyeliğim bitti.

Duygu Duygu 248 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi02 Kasım 2018

    Konu ile ilgili gerekli incelemeler tamamlanmış, müşterimize 02.11.2018 09.07’de konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell Superonline

  • Superonline Temsilcisi16 Ekim 2018

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell Superonline

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler