05 Aralık
Yorum Yap
#11259135

Superonline Sorunlarıma Çözüm Üretmiyor!

Mersin Mezitler Superonline'a gittim ve görevlilerden yardım istedim, orada çalışan insanlar çok kaba ve nezaketsizce bağırdılar yardımcı olamadılar. CİMER ‘e arayıp şikayet edeceğim dediğimde ise “istediğiniz yere şikayet edin dediler” konu ile ilgili şikayetçiyim, sorunum çözülmedi acil tarafıma dönüş yapılmasını rica ediyorum.

İhsan 82 Okunma

Cevaplar

  • İhsan4 g

    Hem faturasını ödüyoruz hem hizmet alamıyoruz 1 aydır internet çalışmıyor hem ilgilenen Yok hem azar işitiyoruz CİMER e şikayet edeceğim dediğimde ise “ istediğin yere git şikayet et deniliyor” gerçekten konu ile ilgili şikayetçiyim, gerekirse hukuk yoluyla hakkımı alacağım.

  • İhsan4 g

    Herhangi geri dönüş sağlanmadı, Mersin Mezitli Superonline şubenizden şikayetçiyim, insanları azarlamayan personellerinizden özellikle şikayetçiyim.

  • Superonline Temsilcisi06 Aralık

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell Superonline

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler