12 Kasım 2014

Superonline Sorunları Dikkate Almıyor

Metronet'i alırken iyi de süregelen şikayetimi hiç dikkate almayıp benden haksız kazanç elde etmek niye? Metronet ve Metronet Superonline ilettiğim maillerime ve hem Metronet hemde Metronet Superonline olduktan sonraki telefon kayıtlarımı dinlerse Sayın S*** Bey ne demek istediğimi anlarsınız.

Refika 168 Okunma

Cevaplar

 • Refika08 Ocak 2015

  Firma bu şikayetim ile ilgili hiçbir şekilde bana dönüş yapmadı. Bilginize

 • Refika01 Aralık 2014

  hani nerde .başlangıçtaki oyalama takdiği aynen tüm hızıyla devam ediyor.Beni henüz 20 gün oldu hiç kimse aramadı.Bu sorunu çözmek o kadar zor mu? 2012 deki telefon kayıtlarını dinlemeniz yeterli.Başka hiçbirşey yapmanıza gerek yok.Telefon kayıtları yok ise o da benim problemim değil,telekominikasyon kuruluna siz izahat verirsiniz süreç yasal yollara intikal ettiğinde.

 • Refika25 Kasım 2014

  bu konu ile ilgili maalesef telefon sürecinde olduğu gibi henüz 12 gün geçmiş olmasına rağmen tarafıma dönüş yapılmadı. Süreç demekki hukuki yollardan halledilecek.

 • Superonline Temsilcisi12 Kasım 2014

  "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön