25 Ekim 2016 #6773437

Superonline Sorun Olunca İlgilenmiyor

1 hafta önce engellilere özel tarifeden yararlanarak taahhütte bulunmadan abone oldum. Aboneliğimin 2. gününde internetim kesildi ve 1 haftadır bağlanmadı. Çağrı merkezini aradığımda her seferinde birbirinden farklı sorunlar olduğu söylendi ve geçiştirildim. Sorunumun halen çözülmemesi üzerine aboneliğimi iptal ettirmek istediğimde ise çağrı merkezi görevlileri taahhüdüm olduğunu ve çıkmak istersem ceza ödeyeceğimi söyledi.


1 haftalık süreçte Superonline çağrı merkezini 30'a yakın aradıysam da iptal talebimi bile gerçekleştirmiyorlar. Kısacası internet bağlantım yok, iptal talebimi gerekli belgeleri yolladığım halde gerçekleştirmiyorlar. Superonline hem kayıt yaparken kendilerine sunduğum engelli kimlik kartı fotoğraflarını kayıtlara geçmeyip beni taahhütle kayıt edip, daha sonra internet arızamı 1 haftalık süreçte gidermeyip üstüne iptal talebimede cevap vermemektedir.

Mustafa 42 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa30 Ekim 2016

    Herhangi bir ekip gelip kontrol etmemesine rağmen sorunun binada değil evimde olduğu söyleniyor ve elektrikçi çağırmamı söylüyorlar elektrikçiler ise kendilerinin tek başlarına bir şey yapamayacaklarını söylüyorlar. Superonline'ın arızalara gönderecek teknik ekipleri olduğundan şüpheliyim.

  • Superonline Temsilcisi26 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 25.10.2016 15:59’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Superonline Temsilcisi25 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön