16 Temmuz 2013

Superonline Şikayetim Kaile Alınmıyor!

Superonline yaşadığım evin şahsıma ait özel mülk olan bahçesinden siteye fiber ve normal internet kablolaması geçirmiş, ancak kablodan tasarruf amaçlı olduğunu tahmin ettiğim üzere kabloları görüntü kirliliği yaratacak biçimde bırakmış ve düzeltmemişlerdir.


Konuya ilişkin 1.5 ay öncesinden beri şikayet kaydım mevcut olup ilk 2 hafta içerisinde 5-6 kez aranıp adres teyidi yaptılar ancak sonrasında 1 aydır hiçbir aksiyon almadılar. Tekrar arayıp sorduğumda sistemde şikayetin çözülmeden kapandığını bildirerek yeni kayıt oluşturdular.


Herhangi bir bağlantı sorununda yarım saat içinde kapıya gelen servisleri bu konu için 1.5 ay içerisinde bir kez bile gelememiştir. Müşteriye önem vermiyorlar.

Cem 51 Okunma

Cevaplar

 • Cem22 Kasım 2014

  Şikayetime ilişkin hiçbirşey yapmadı firma, sorun aynen devam ediyor, aramadılar bile.

 • Cem22 Kasım 2014

  Hiçbirşey çözmediler, aramadılar bile

 • Cem19 Temmuz 2013

  Hiçbirşey çözmediler, telefon bile etmediler, bu sitede gerçek dışı bilgiler paylaşıyorlar.

 • Cem19 Temmuz 2013

  Geçtiğimiz 1.5 ayda olduğu gibi bu siteye de yardımcı olacaklarını yazmışlar ancak hiçbirşey yapmadılar. Şikayetim devam ediyor.

 • Superonline Temsilcisi17 Temmuz 2013

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön