03 Şubat 2015

Superonline Ses Problemi.

1 senedir Superonline İnternet ve ses hizmeti alıyoruz.

Daha Önce Sık sık kopmalarımız oluyordu modem değişikliği ile bu kopmalardan kurtulduk ama Telefon problebimi defalarca müşteri hizmetlerini aramama rağmen yazılım güncellemesiyle problemi gidermeye çalıştılar.

Cihaz kaynaklı dediler cihazda değişti Problem hala devam etmektedir.

Abonelik işlemlerini ben telefondan sesli olarak başlattım şirket şahini ablam benim imzam onayım yok düzeltilmezse mahkemeye verileceğini iletti.

Konuyla acil olarak ilgilenmenizi bir çözüm bulunmasını istiyorum.

Murat 160 Okunma

Cevaplar

  • Murat17 Mart 2015

    Problemim Çözülemiyor. Degerlendirmeleri yapmıyordum yazdıgım bütün şikayetleri problemim çözülene kadar 0 olarak degerlendirecegim!

  • Superonline Temsilcisi17 Mart 2015

    Konu ile ilgili müşterimiz ile 17.03.2015 11:43 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Kontrollerimiz sonrasında müşterimize arama problemi ile ilgili kendisine bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Superonline Temsilcisi03 Şubat 2015

    Müşterimizin arama probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön