13 Şubat 2013

Superonline Servis Profesyonellik Dışı!

Turkcell Superonline müşterisi olmak ve telefonumu taşımak için başvuruda bulundum. Modemi getiren görevli "5dk sonra evdeyim yalnız nüfus fotokopisi lazım" dedi. Ev ve ofis yakın olduğu için koşarak eve gittim. Görevli arkadaşın acelesi vardı çünkü "arabayı kötü yere bırakmış", beraber aşağı inip sokakta teslimatı yaptık.


Nüfus cüzdanı fotokopisi olmadığı için resmini çekti. Bir süre sonra müşteri hizmetleri aradı işleminizi yapamıyoruz çünkü nüfus cüzdanı okunmuyor en yakın iletişim merkezine modemle gidin başvurunuz tekrar yapılacak dedi. Turkcell iletişim merkezinde tam 30 dk sıra bekledim. Böyle bol vaktim olsa internetten başvurmazdım. İyi servis alamayacağımı düşündüğüm için vazgeçtim.

Ece 64 Okunma

Cevaplar

  • Ece20 Şubat 2013

    Sorun hala çözülemiyor. Müşteri hizmetleri aradı iptal kararımı doğruladı. Eski servis sağlayıcı ile problem yaşamayacağımı söyledi. Dün internet bağlantım kesildi, eski servis sağlayıcım portumun superonline da göründüğünü söyledi. Müşteri hizmetlerini defalarca aradım, sorunu çözmüyorlar. İki gündür internet hizmeti alamıyorum! İptal talebimi görmezden gelmek ve konuyla ilgili doğru bilgi sağlamamak tamamen etik dışı. Hukuki olarak hakkımı arayacağım.

  • Ece20 Şubat 2013

    Superonline modemin teslimatı sırasında profesyonellik dışı bir uygulama gördüğüm için, daha bağlantım yapılmadan, başvuru işlemini iptal ettim. Müşteri hizmetleri aradı iptal kararımı doğruladı. Eski servis sağlayıcı ile problem yaşamayacağımı söyledi. Dün internet bağlantım kesildi, eski servis sağlayıcım portumun superonline da göründüğünü söyledi. Müşteri hizmetlerini defalarca aradım, sorunu çözmüyorlar. İki gündür internet hizmeti alamıyorum! İptal talebimi görmezden gelmek ve konuyla ilgili doğru bilgi sağlamamak tamamen etik dışı. Hukuki olarak hakkımı arayacağım.

  • Superonline Temsilcisi13 Şubat 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön