24 Ekim 2016 #6765046

Superonline Saygısız Çalışma Biçimleri Olan Bir Firma!

1 aydır sürekli internet kesilip alt yapımı çalışmaları yapıyoruz diyip bizi 20 dakika telde bekletiyorlar ayrıca sürekli modeme reset attırmaktan başka bir bildikleri yok internete girdiğimde ara da bir aaaa internetiniz geldi diye şaşıran müşteri temsilcisi m** adında bir çalışan gece 01.45 civarında konuştuğum müşteri temsilcisi bana görüşmenin ortasında benim mesaim bitti sizi başka arkadaşıma aktarıyorum deyip beni 15 dakika daha beklettiler böyle bir çalışma biçimi var mı eve gelen arıza kaydı için gelen arkadaş benim soket girişleri mi sadece değiştirip yani kablo uçlarındaki şeyleri değiştirip gitti böyle bir çalışma biçimi yok 24 ay taahhüt verdiğim için iptal edemiyorum 1000 TL'ye yakın bana miktar çıkarıyorlar.Paranızla sizinle dalga geçen firma istiyorsanız adı Turkcell Superonline'dir bu m*** adındaki kişi benimle 24.10.2016 gece 01.40.

Burçe 55 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi24 Ekim 2016

    Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

  • Superonline Temsilcisi24 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön