Superonline Salgın Hastalık Coronavirüs Yüzünden Mağduriyet

Kuzey Kuzey07 Nisan 00:43

Y* E?* P** adına 24276871 abone numaralı kullanıcı olarak Malum Türkiye'nin hali ortada iken salgınla boğuşurken, sayın cumhurbaşkanı talimat ve genelgesiyle  herhangi bir kurumun hiçbir kesintiye ya da vatandaşı mağdur etmemek amacıyla hizmetin devam etmesi ve evde kal olarak tüm vatandaşlar gibi bende evde kalarak internet hizmetini kullanırken direk bana mesaj gönderip 06/04/2020 saat : 23:45 te internet bağlantımı keserek internet hızımı düşürüp zayıf sinyal ile beni mağdur ettiler. 

Gerekçede faturamı ödemediğimden dolayı kesinti yaptıklarını söyledi fakat bu durumda beni. Sokağa çıkarak her tarafın kapalı olmasıyla alakalı ödemeyi nasıl yapacağımı düşünmelerini bir an olsun talep ediyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Superonline Logo Superonline 10 Nisan 15:18

Merhaba, Ürün ve hizmetlerimizin sunulması, ücretlendirilmesi vb. hususlar ile ilgili şikayet, talep veya önerileriniz, hizmetin yasal sahibinin isteği üzerine değerlendirilmektedir. Kişisel verilerin korunma kanunu çerçevesinde hizmetin yasal sahibinin bayilerimizden, 0532 532 0000 numaralı çağrı merkezi kanalımızdan ya da diğer hizmet kanallarımızdan ulaşması halinde memnuniyetle yardımcı olacağımızı belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Turkcell Superonline

profile-icon Kuzey 07 Nisan 12:45

Zorlu bu turkiye günlerinde yapılması gereken dayanışma ve birlik gününde maalesef müşterisini mağdur edip ve müşterisini zor durumda bırakmıştır. Şiddetle ve esefle kınıyorum... Aynı zamanda kendim ve çevrem Turkcell Superonline'dan uzak kalicagiz.

Superonline Logo Superonline 07 Nisan 07:53

Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize bilgi verilecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 0532 532 0000 numaralı müşteri hizmetlerimizden veya Dijital Operatör uygulamamız içerisinde "Yardım- Yeni talep İlet" adımlarını seçerek iletebilir, taleplerinizin durumunu "Taleplerim" bölümünden kontrol edebilirsiniz. http://turkcell.li/doindir Saygılarımızla, Turkcell Superonline

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler