10 Nisan 2013 #1734340

Superonline Personeli Yanlış Bilgilendirme Yaptı!

Ttnet müşterisi iken taşındığım yeni binada Ttnet sağlayıcısı olmadığı için Süperonline'a geçmek istedim. Mersinde bir Türkcell Süperonline bayisiyle bu konuda görüştüm. Ve verdiği bilgiler sonucu sonrası geçiş yaptım. Fakat ilk gelen SMS mesajından sonra (%80 lik Adil kullanım hakkımın kullanıldığına dair)


Müşteri hizmetlerini aradım ve o an üyesi olduğum Türkcell süperonline da adil kullanım kotası olduğunu öğrendim. Kaldı ki bayii bu konuda hiç bir bilgi vermemişti. Bir başka problem ise Aylık 44 lira sınırsız olarak imzaladığım sözleşme sonrası ilk ay 44 TL sonraki ay 49 TL geldi. Sırf müşteri çekmek için yanlış ve eksik bilgi veriyorlar Türkcell Süperonline'ı şiddetle kınıyorum.

Pınar 88 Okunma

Cevaplar

  • Pınar20 Nisan 2013

    Şikayetim üzerine faturada gerekli düzenlemeler yapıldı.Fakat halen adil kullanım kotası hakkındaki düşüncem değişmedi.

  • Superonline Temsilcisi11 Nisan 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön