10 Mayıs 2017

Superonline Para İadesi Bir Türlü Yapılmıyor!

Adres değişiminde bulundum, kullandığım modem fiber ve Turkcell TV Plus'ım vardı. Yeni geçtiğim adreste fiber bulunmadığı için yalın ADSL geçtim. Eski modem ve TV Plus cihazını iade etmem gerekirken hiçbir Superonline bayisi kabul etmedi. Cihazı teslim edemediğimden 250 TL'lik bir tutar faturama yansıtıldı. Bu tutarı ödedim. Ardından Turkcell müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede iade sonrası fazladan yatırdığım tutarı geri alabileceğim söylendi.


Buna istinaden 28.04.2017 tarihinde cihazları kargo ile gönderdim. müşteri hizmetleri ile yaptığım her görüşmede incelenmekte, en kısa sürede problem çözülecektir denmekte. Geçen süre ortada. Herhangi bir şekilde para iademi yapmamak için beni oyalamaktan başka bir şey yapmıyorlar. 28.04.2017 tarihinden itibaren her gün arıyorum fakat probleme çözüm getirmiyorlar.

Aygün 295 Okunma

Cevaplar

 • Aygün15 Mayıs 2017

  Turkcell'in konu ile ne kadar ilgili olduğunu (!) görebiliyoruz. Bir SMS gönderiliyor gerisi boş veriliyor.

 • Aygün12 Mayıs 2017

  2 hafta daha beklemem gerektiğini yazmışsınız! Ne kadar da güzel problem çözüyorsunuz. Ben zaten 2 haftadır bekliyorum faturayı tahsil ederken hemen almasını biliyorsunuz fakat iş iadeye hatalı hizmetinizi düzeltmeye gelince aylarca bekletin. Bu son olsun artık Superonline'ı bırakıyorum. Paramı iade alır almaz başka sağlayıcıya geçeceğim. Ayrıca çalıştığım kurumun da internet altyapısını Superonline harici bir sağlayıcıya taşıyacağım.

 • Superonline Temsilcisi11 Mayıs 2017

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 11.05.2017 tarihinde SMS ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell Superonline

 • Superonline Temsilcisi10 Mayıs 2017

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön