01 Kasım 2014

Superonline Ödenmiş Faturamı Ödenmemiş Gösterdi

10.10.2014 itibarı ile hiçbir ödenmemiş faturam olmadığı için kesilen internetin açılması takibinde, bu internet kesintisine sebep olan modem ücreti dahil faturaları ödemiş olmama rağmen, teslim aldıkları 3 modem için 450 tl geri ödeme formu oluşturulduğu sırada, son ödediğim ve geri ödemeye 300 tl'si dahil olan 357 tl'lik faturayı sistemde ödenmemiş gösterip, düne kadar sorunsuz kullandığım internet tekrar kesildi.

24 saattir genel merkez telefona cevap vermedi, konuştum 10 müşteri temsilcisi ve 2 takım lideri (dekontu da mailde görmelerine ragmen) acil bildirim yaptığını söyledi ama geri dönüş alamadım. Sosyal mecradan sorunu ilettiğimde bana geri dönüş yapmayp aynı anda başka birine anında yaptı.

Ayse 88 Okunma

Cevaplar

  • Ayse06 Ocak 2015

    Geri ödenecek tutarın 2 modemlik kısmıyla iznim olmadan gecikme ücreti eklediği bir fatura ödeyip 3. modemi gördüklerini ama ödemesi ile ilgili inceleme olduğunu söylüyorlar. Duruma itiraz ettiğimi belirttim ancak konuyla ilgili geri dönüş yapılmadı.

  • Ayse04 Kasım 2014

    sadece "inceleme süreci devam ediyor" diye 2 kısamesaj atıldı ve 1 müşteri temsilcisi yine aynı şeyi söylemek için aramış. max 48 saat dedikleri süreç 1 haftayı doldurmuş durumda, hala internet kesik ve faturamın incelenmiş olması adına bir gelişme yaşanmadı. Bu haksız kesinti için bir sonraki faturamdan gün bazında kullanamadığım günleri düşlemerini talep ettim ve 450tl geri ödememi acil yapmalarını.. cayma bedeli ödemeden abonelik iptali yapma şansım olmadığını söylüyorlar..

  • Superonline Temsilcisi01 Kasım 2014

    Müşterimizin fatura detaylarının incelenmesi ve talebi hakkında detayların öğrenilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir. "Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla," TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön