23 Haziran 2016

Superonline Nakilden Dolayı 1 Aydır İnternetim Yok!

18 Mayıs'da nakil için başvuru yaptım. Altyapı ve iç tesisat kontrolü için Telekom'dan ekip geldi, 2. gelişlerinde sinyalin olduğunu belirttiler. Modem kurulumu için sizden arkadaş geldi modemi kurdu, sinyal yok dedi, arıza kaydı girdirdi. İki gün önce Telekom'dan ekip gelmiş yine,ankastreden kablo çekilmesi gerekiyormuş.


Sinyal olan yerde 3. seferde nasıl oldu da ankastreden kablo çekilmesi hasıl oldu. Sinyal var dedikleri kablodan ev içine kabloyu çektim 20 TL ücret ödeyerek, ben üzerime düşeni yaptım. Siz de üzerinize düşeni yapın. Ben sizden hizmet alıyorum, sizin kestiğiniz faturayı ödüyorum. Telekom'un her gelişi 8-10 günü buluyor. Evime kadar ankastreden kablonun çekilmesi benim değil sizin işiniz. Maliyetten kaçacağım diye müşteriden olmayın!

Soner 54 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi15 Temmuz 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 10.07.2016 15:20’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Soner23 Haziran 2016

    Sayın Superonline yetkilisi, benimle irtibata geçtiniz teşekkürler. Ben derdimi anlatamıyorum herhalde. Lütfen 23.06.2016 tarih ve 13.00 saatinde arandığım 12.29 dk süren konuşmayı dinleyin. Bu konuşmada belirttiğim konulara göre benim internet kullanmam için işlem yapın. Ben Telekom'un ankastre kutusundan evime hangi uçtan bağlantı çekcem? Kutu içinde 20 adet uç var. Ben hangi komşumun internetini iptal edip kendi evime internet çekeyim. Telekom kutusundan eve kablo çekmek son kullanıcı üzerinde düşen bir görev değildir.

  • Superonline Temsilcisi23 Haziran 2016

    Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön